CURRENT WISHLIST

15:38 Sabina Tahirovic 6 Comments1. White ripped jeans. I love them! I am looking for the perfect ones for a long time now but could not find any. Maybe I will here in Czech rep.

Bílé roztrhané jeany. Já je miluji. Hledám ty perfektní už nějakou dobu a ne a ne je najít. Možná je konečně seženu tady v Česku.

2. Brown hat. Who knows me knows that i love hats. But unfortunately I have just black and navy ones so I absolutely need the brown one.

Hnědý klobouk. Kdo mě zná ví, že miluji klobouky. Bohužel mám ale jen černé a tmavě modré, takže potřebuji i jeden hnědý.3. Adidas Superstar. I didn´t know it is so hard to get them! I am looking for them for 2 months now but I could not find it anywhere near me... Just on the internet but I rather buy it personally.

Adidas Superstar. Nevěděla jsem, že je tak těžký je sehnat. Sháním je už dobrý dva měsíce a nikde je prostě nemají. Obešla jsem všechny obchody v okolí a nic. Jen na internetu, ale já si je chci koupit radši osobně.

4. Laced up shoes. I need them! They look so great. It´s must have.

Zavazování vysoké boty. Já je potřebuji! Vypadají tak úžasně! Musím je mít.

5. Marc Jacobs watch. I wanted to buy this one at the duty free shop at airport but I hesitated and didn´t buy it at the end. I regret it sooo much now. I want them for so long. Is definitely on my next X-mas wishlist.

Marc Jacobs hodinky. Chtěla jsem si je koupit na letišti v duty-free obchodě, ale zaváhala jsem a nakonec si je nekoupila. Teď toho táák moc lituji. Strašně dlouho jsou na mém wishlistu a určitě je přidám i na  Vánoční wishlist. Snad budu hodná a Ježíšek mi je donese.

6. Deep V-neck Playsuit. I love playsuits and jumpsuits and I absolutely fell in love with those with deep V-necks. It looks chic and sexy at the same time and I need this one in my closet.

Overal s hlubokým výstřihem. Miluji overaly a neskutečně jsem se zamilovala do těch shlubokým výstřihem. Jsou šik a zároveň sexy a já aspoň jeden potřebuji v mém šatníku!


And what is on your current wishlist? 
A co je právě na Vašem wishlistu?

6 comments:

 1. omg all of these are amazing !! xx

  dresses-and-travels //@susandollparts

  ReplyDelete
 2. Ten klobouk je boží, ten by se mi také hodil ♥

  ReplyDelete
 3. Zavazovací vysoké boty hledám už strašně dlouho. Jsou totiž naprosto dokonalé!!

  http://www.maredifragole.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Klobouk, adidasky, kalhoty.... všechno!!! Super! :-)
  http://verrygusto.blogspot.cz/

  ReplyDelete