SMALL PRIMARK HAUL | SEPTEMBER

12:57 Sabina Tahirovic 2 Comments


Konečně přidávám svůj první článek. Dlouho jsem přemýšlela, o čem první článek udělat a jelikož jsem včera navštívila Primark, tak jsem se rozhodla pro Primark Haul.
Před týdnem jsem se přistěhovala do UK a hned jsem musela jít omrknout obchody. Je to jen takový malý nákup, protože jsem zatím neměla na nákupy moc času, ale příště snad nakoupím ve velkém.Finally I publish my first article. I wondered for a long time about what should be my first article and because I visited Primark yesterday I decided for Primark haul post.
I moved to UK one week ago and I immediately had to go check out shops.


V oddělení Beauty jsem si koupila tyto krásně voňavé čistící kapesníčky.


Nutně jsem potřebovala nové džíny a šálu. Tuto šálu jsem viděla u jedné blogerky a prostě jsem ji musela mít taky. Je super velká (přítel mi řekl, že jsem si koupila pěknou deku :D) a stála jen 5 liber.

Dalším úlovkem jsou tyto sukně. Dlouho jsem v Čr sháněla Midi Skater sukni a nemohla jsem ji sehnat, tak jsem ráda, že jsem ji našla v Primarku a ještě k tomu jen za 3 libry. No musela jsem si vzít 2.


Bílé šaty 5 liber a oranžové 3 libry. Šaty teď sice asi nevynosím, ale za tu cenu jsem je tam nemohla nechat.. Nakonec jsem koukla i do New looku a koupila tyto krásné slip on za 3 libry.

A poslední úlovky jsou z Poundlandu, takže každý za 1 libru. 


2 comments:

 1. Krásný věci, nejvíc Ti závidím ty sukně! <333 Kéž bych se někdy dostala do Primarkuu :(
  Jsem Tvůj nový pravidelný čtenář, pokud se Ti u mě zalíbí, tak budu ráda, když budeš mým novým čtenářem také :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taky mám z těch sukní největší radost :) Děkujii moc, tvůj blog znám a líbí se mi, takže určitě budu dál navštěvovat ;)

   Delete